« Najít podobné dokumenty

Praha 1 - Vyvěšení výsledků místního referenda

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Praha 1.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Vysledky_-_priloha_c._1_zapisu_mistni_komise_o_hlasovani_v_referendu.pdf
Příloha č.1 k zápisu místní komise o hlasování
<br> Platnost a závaznost místního referenda
<br> konaného na území Prahy 1,okres Praha ve dnech 3.a 4.října 2025 hlasování v místním referendu přisouběhu voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky o otázkách navržených k rozhodnutí v místním referendu,které zní:
<br> z xk
<br> otázka č.1: | „Souhlasíte s tím,aby na území městské části Praha 1 bylo přijato takové opatření,které by zakázalo provoz a parkování elektrických koloběžek na území městské části Praha 1?"
<br> „Souhlasite s tím,aby městská část Praha 1 podnikla veškeré dostupné kroky k omezení provozu elektrických koloběžek a parkování elektrických koloběžek na veřejných prostranstvích na území městské části Praha 1?"
<br> otázka č.3: | „Souhlasite s tím,aby na území městské části Praha 1,v zájmu zajištění klidu trvale bydlících občanů,bylo přijato takové opatření,které by účinně řešilo krátkodobé ubytování v bytech,které jsou určeny k bydlení?"
<br> otázka č.4: | „Souhlasíte s tím,aby městská část Praha 1,v zájmu zajištění klidu trvale bydlících občanů a zmírnění dopadů tzv.alkoturismu,usilovala o legislativní řešení,které by účinně postihovalo původce hluku z tzv.náhodných zdrojů způsobeného lidským hlasem,upravenými motory automobilů apod.?"
<br> otázka č.5: | „Souhlasite s tím,aby městská část Praha 1 usilovala o legislativní řešení,které by umožnilo zákaz prodeje alkoholu po 22.hodině v tzv.večerkách,s cílem omezit noční pouliční popíjení v ulicích a parcích (ve veřejném prostoru)?"
<br> otázka č.6: | „Souhlasíte s tím,aby městská část Praha 1 usilovala o přiměřenou regulaci nadměrného hluku z elektronicky zesilovaných produkcí ve venkovním prostoru (např.hudební produkce na rest.zahrádkách,barech na střechách domů,hudební produkce na lodích na Vltavě,hluk z výfuků a motorů speciálně upravených vozidel,nepřiměřený hluk z koncertů atd.)?"
<br> otázka č.7: | „Souhlasite s tím,aby na území městské části Praha 1 bylo zavedeno opatření,které zaji...
Vysledky_-_zapis_mistni_komise_o_hlasovani.pdf
ZÁPIS MÍSTNÍ KOMISE O HLASOVÁNÍ
<br> Na základě usnesení zastupitelstva městské části Praha 1,číslo UZ25_0360 ze dne 02.09.2025 proběhlo na území Prahy 1,okres Praha ve dnech 3.a 4.října 2025 hlasování v místním referendu při souběhu voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky o otázkách navržených k rozhodnutí v místním referendu,které zní:
<br> otázka č.1: | „Souhlasite s tím,aby na území městské části Praha 1 bylo přijato takové opatření,které by zakázalo provoz a parkování elektrických koloběžek na území městské části Praha 1?"
<br> otázka č.2: | „Souhlasíte s tím,aby městská část Praha 1 podnikla veškeré dostupné kroky k
<br> omezení provozu elektrických koloběžek a parkování elektrických koloběžek na veřejných prostranstvích na území městské části Praha 1?"
<br> otázka č.3:
<br> z vz
<br> „Souhlasite s tím,aby na území městské části Praha 1,v zájmu zajištění klidu trvale bydlících občanů,bylo přijato takové opatření,které by účinně řešilo krátkodobé ubytování v bytech,které jsou určeny k bydlení?"
<br> otázka č.4: | „Souhlasite s tím,aby městská část Praha 1,v zájmu zajištění klidu trvale bydlících občanů a zmírnění dopadů tzv.alkoturismu,usilovala o legislativní řešení,které by účinně postihovalo původce hluku z tzv.náhodných zdrojů způsobeného lidským hlasem,upravenými motory automobilů apod.?"
<br> otázka č.5: | „Souhlasíte s tím,aby městská část Praha 1 usilovala o legislativní řešení,které by
<br> umožnilo zákaz prodeje alkoholu po 22.hodině v tzv.večerkách,s cílem omezit noční pouliční popíjení v ulicích a parcích (ve veřejném prostoru)?"
<br> otázka č.6:
<br> z xz
<br> „Souhlasíte s tím,aby městská část Praha 1 usilovala o přiměřenou regulaci nadměrného hluku z elektronicky zesilovaných produkcí ve venkovním prostoru (např.hudební produkce na rest.zahrádkách,barech na střechách domů,hudební produkce na lodich na Vltavě,hluk z výfuků a motorů speciálně upravených vozidel,nepřiměřený hluk z koncertů atd.)?"
<br> otázka č.7: | „Souhlasite s ...

Načteno

edesky.cz/d/18584514

Meta

Nic nerozpoznáno


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Praha 1      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz