O projektu

Portál edesky.cz přehledně zobrazuje dokumenty vyvěšené na elektronických úředních deskách. Načítá se název vývěsky a pokud je to možné, tak i přílohy. U každého dokumentu najdete odkaz na jeho originální podobu.

Jedná se o čistě soukromý projekt vytvořený, aby pomáhal lidem. Jeho autor ho téměř denně používá;-)

K čemu mi edesky.cz můžou pomoci?

K tomu abyste měli přehled, co se se Vašem okolí v místní samosprávě odehrává. Můžete se například dozvědět, že se plánuje uzavírka důležité komunikace, obec zrovna výhodně prodává pozemky nebo probíhá stavební řízení na nový supermarket.

Napište nám

Chcete se na něco zeptat nebo přidat Vaši úřední desku? Budeme rádi když nám napíšete!Podmínky

Provozovatelem portálu edesky.cz je ADOL Monitor s.r.o. Prosecká 524/26, 180 00 Praha - Libeň, IČ: 02214377, DIČ: CZ02214377, společnost zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 216767. Uživatelem je návštěvník internetových stránek na doméně edesky.cz. Pokud se uživatel registruje, je to za účelem sledování dokumentů z elektronických úředních desek. Přesto, že se snažíme o co nejširší a nejspolehlivější načítání dat z úředních desek, nemusí se to vždy podařit. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel portálu edesky.cz nenese odpovědnost za případné nesprávné načtení, vyhodnocení, vyhledání ani zobrazení dokumentů z úředních desek nebo jiných informací uvedených na portálu edesky.cz. Pokud na této stránce nebo při registraci zadáte svou emailovou adresu, souhlasíte, že vás na ni v souvislosti s portálem edesky.cz můžeme kontaktovat.

V případě, že uživatel najde na portálu edesky.cz osobní údaje, které jsou zveřejněné v rozporu s platnými právními předpisy, upozorní na to provozovatele prostřednictvím tlačítka "Nahlásit dokument" u dokumentu/kontaktního formuláře a ten zjedná nápravu.

Používáme cookies a Google Analytics pro statistiky návštěvnosti, ale nesbíráme data pro reklamu ani demografické funkce. Ze sběru statistik se můžete vyřadit doplňkem vašeho prohlížeče nebo jinými nástroji.

Data jsou majetkem úřadů, které je vydaly a originály jsou dostupné na detailu dokumentů.

Kontaktní email: info@edesky.cz

Stav projektu

Projekt je fázi veřejné beta verze. Hlavně se zaměřujeme na přidávání nových úředních desek a některá vylepšení.

Jak jsme na tom?