Obec Hříšice - Závěrečný účet DSO MIkroregion Dačicko za rok 2018

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Hříšice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

zde ke stažení
Závěrečný účet dobrovolného svazku Mikroregion Dačicko za rok 2018
<br> DSO Mikroregion Dačicko Krajířova 2711 380 13 Dačice
<br> SCHVÁLENÝ ZÁVĚREČNÝ ÚČET ZA ROK 2018
<br> Datum projednání: 291 CS 7 „ZČ-33
<br> Vyvěšeno na úřední desce: od „2 5 C -% ( 3 do Vyvěšeno na el.úřední desce: od 25 (; D'UQ; 9 do Razítko & podpis obce:
<br> Obec Hříšice Hříšice 66 380 01 Dačice
<br> Dobfovolný svazek obcí "Mikroregion Dačicko" Krajlřova 2711.<.> 3:0 13 Dačice
<br> iGO: 712 23 649
<br> Ing.XXXXX XXXXX,předseda
<br> Rozpočet
<br> Rozpočet DSO byl schválen na valné hromadě dobrovolného svazku Mikroregion Dačicko dne 4.12.2017 <.>
<br> Rozpočtové Opatření
<br> Změny v rozpočtu byly prováděny 9 rozpočtovými opatřeními,které byly schvalovány na valných
<br> hromadách DSO (nad 50 000,- Kč/lpoložku) nebo předsedou DSO (do 50 000,- Kč/ 1 položku) <.>
<br> Příjmy
<br> Příjmy celkem za rok 2018 představovaly částku 1 684 069,17 Kč,což bylo plnění 99,90 % upraveného
<br> ročního rozpočtu <.>
<br> Příjmy __ _Úpravený rozpočet Skutečnost % plnění Neinvestiční přijaté transfery od obci 314 755 314 755 100 Příjmy z poskytování služeb a výrobků 190 000 190 006 100 Přijaté nekapitálové příspěvky a náhrady 1 178 061 1 178 061 100 Příjmy z úroků 3 000 1 247,17 41,57 Příjmy celkem 1 685 816 1 684 069,17 99,90
<br> Významnou roli ve výši 1 178 061,- Kč sehrál příjem od Svazu měst a obcí na Posilování administrativní
<br> kapacity obcí na bázi meziobecní spolupráce <.>
<br> Přínosem do rozpočtu DSO byly neinvestiční přijaté transfery od obcí (členské příspěvky + mimořádný příspěvek ve výši 314 755; Kč.Příjmy z poskytování služeb a výrobků (služby GDPR) byly ve výši
<br> 190 006,— Kč.Příjmy z úroků činily částku 1 247,17 Kč <.>
<br> Výdrž; celkem za rok představovaly částku 1 863 866,40 Kč,což bylo plnění 99,65 % upraveného ročního rozpočtu.Výdaje Upravený rozpočet Skutečnost % plnění
<br> Platy zaměstnanců + odvody (vlastní činnost) 352 200 351 069 99,68 Dar — Hasičský záchranný sbor 25 000 24 ...

Načteno

edesky.cz/d/3132440


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Obec Hříšice
12. 05. 2026
12. 05. 2026
12. 05. 2026
12. 05. 2026
12. 05. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Obec Hříšice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz