Obec Semice - Obec Semice - zavedení energetického managementu

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Semice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Obec Semice - zavedení energetického managementu
<br>
Projekt
Obec Semice - zavedení energetického managementu
r.č <.>
Tento projekt je financován z prostředků Evropské unie z fondu Next
Generation EU,Národní plán obnovy <.>
Cílem projektu je zavedení systému hospodaření s energií v podobě
energetického managementu a opatření nezbytných pro snižování energetické
náročnosti.Hlavním přínosem projektu je dosažení finanční úspory a
přehlednější kontrola nad spotřebou energie <.>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>

Načteno

edesky.cz/d/26583868

Meta

Nic nerozpoznáno


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Obec Semice
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Obec Semice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz