Obec Kozárovice - Schválené RO č. 1 ze dne 9.1.2026

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Kozárovice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Schválené RO č. 1 ze dne 9.1.2026.pdf
Strana 10 1
Doklad č.RO/2026/001 RO č.1 ze dne 9.1.2026
Připraveno dne 09.01.2026 Schváleno dne 09.01.2026
XXX XXXX Uz Org Z Ná Rozpočtová položka Text změny SR k datu Úpravy do data Změna Výsledný UR
RO č.1 ze dne 9.1.2026,schválené starostou obce dne 9.1.2026
3121 0000 0 000 Požární ochrana - dobrovolná č přijaté dary CAS 0,00 0,00 30 500,00 30 500,00
6123 0000 0 000 Požární ochrana - dobrovolná č auto CAS 9 463 287,19 0,00 30 500,00 9 493 787,19
5194 0000 0 000 Ostatní záležitosti kultury <,>
c výdaje na věcné 70 000,00 0,00 48 115,92 118 115,92
5169 0000 0 000 Požární ochrana - dobrovolná č nákup ost.služe 23 000,00 0,00 -3 000,00 20 000,00
5171 0000 0 000 Požární ochrana - dobrovolná č opravy a udržová 17.000,21 0,00 3 000,00 20 000,21
6121 0000 0 000 Zájmová činnost v kultuře stavby 0,00 0,00 300 000,00 300 000,00
5171 0000 0 000 Zájmová činnost v kultuře opravy a udržová 400 000,00 0,00 -300 000,00 100 000,00
2111 0000 0 000 Odvádění a čištění odpadních vůúhr.fa 20250098 22 000,00 0,70 115,92
Souhrn za doklad č.RO/2026/001 RO č.1 ze dne 9.1.2026
Příjmy : zvýšení 78 615,92 |- | snížení 0,00 = rozdíl 78 615,92
Výdaje : zvýšení 381 615,92 |- | snížení 303 000,00 = | rozdíl 78 615,92
Financování - změna celkem 0,00 <-> Kontrola 0,00
Omezení dokladů: Doklad číslo: RO/2026/001
Celkový souhrn za doklady
Příjmy : zvýšení 78 615,92 |- | snížení 0,00 = | rozdíl 78 615,92
Výdaje: zvýšení 381 615,92 |- | snížení 303 000,00 = | rozdíl 78 615,92
Financování - změna celkem 0,00 <-> Kontrola 0,00
Obec Kozárovice Strana 1/1 <br>

Načteno

edesky.cz/d/25208556


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Kozárovice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz