« Najít podobné dokumenty

Městys Nedvědice - Závěrečný účet Městyse Nedvědice za rok 2008

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Městys Nedvědice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Závěrečný účet Městyse Nedvědice za rok 2008

Závěrečný účet
MĚSTYSE NEDVĚDICE
<br> za rok 2008
<br>
<br> Stavy účtů:
<br> 1.1.2008 31.12.2008
Běžný účet
Hospodářská činnost
FRR
Termínový vklad -
Termínový vklad -
Termínový vklad k běžnému účtu -
Termínový vklad -
SF
Úvěr (půjčka) Mikroregionu Pernštejn -
Pokladna rozpočtové činnosti - -
Pokladna hospodářské činnosti - -
Peníze na cestě - -
<br> 3 163 978,84 351 086,33
364 129,56 549 714,89
<br> 2 333 464,54 4 302 422,68
476 235,68
<br> 5 000 000,00
8 141 582,22
4 000 000,00
<br> 76 095,94 75 415,72
600 000,00
<br>
<br> FRR
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Počáteční stav
Převod zisku HČ 350,0 -
<br> Úroky 27,0 -
Poplatky banky - 4,0
<br> Převod na rozpočtový účet
Převody na term.vklady
Zůstatek FRR
<br>
Termínový vklad
<br> Termínový vklad
počáteční stav
úroky
zrušení (převod na FRR)
zůstatek -
<br> Termínový vklad
počáteční stav
úroky
zrušení (převod na FRR)
zůstatek -
<br> Termínový vklad
založení převodem z FRR
úroky
zrušení (převod na FRR)
zůstatek -
<br> SF
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Počáteční stav
Převod z běžného účtu 47,0
Čerpání 81,0
Úroky 361,98 0,4
Poplatky banky 4,2
Zůstatek
<br> HČ
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Počáteční stav
Doprava
Parkoviště
Úroky
Poplatky banky
<br> 2 333 464,54
283 249,56
<br> Převod výsledku
hospodaření rozp.činnosti 3 163 978,84
<br> 12 706,39
3 828,00
<br> 3 163 978,84
11 676 830,19 10 000 000,00
<br> 4 302 422,68
<br> 4 000 000,00 4 000 000,00
<br> 476 235,68
7 524,52
<br> 483 760,20
<br> 5 000 000,00
79 000,00
<br> 5 079 000,00
<br> 6 000 000,00
114 069,99
<br> 6 114 069,99
<br> 76 095,94
43 448,00
<br> 40 383,20
<br> 4 107,00
75 415,72
<br> 364 129,56
71 956,49 47 033,81 24 922,68
<br> 625 591,54 106 247,25 519 344,29
1 642,24
<br> 10 056,85
Převod zisku r.2007 na FRR 283 249,56
<br>
<br> Zůstatek
<br> Daň z příjmů právnických
osob (příjmem rozpočtu) 80 220,00
<br> 549 714,89
<br>
<br> Běžný účet,termínový vklad k běžnému účtu
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Dotace 483,8
Dotace na volby 20,0
Dotace obcí na ZŠ 623,4
Dotace-lesy 13,5
Dotace-Slavnosti Pern.p.50,0
Dotace-oprava opl.zim.st.30,0
Dotace-jednotka SDH 3,4
Dotace-cyklostezka 260,0
<br> -
Zrušení vkladu u fondů
Úroky 937,0
<br> SVK Žďársko-čl.příspěvek 133,7
DSO Tišnovsko-čl.přísp.13,3
Mikroregion Pernštejn-úvěr 631,0
<br> 26,7
IDS 33,4
<br> ZŠ-příspěvek
ZŠ-odpisy - 376,3 376,3
ZŠ-auditor 8,5
<br> -
Dotace,příspěvky: -
<br> 305,0
<br> 10,0
KČT Nevědice 10,0
<br> 10,0
<br> 10,0
<br> 10,0
<br> SDH Nedvědice 5,0
SDH Nedvědice-okrsek 1,0
Klub lyžařů Nedvědice 10,0
<br> -
Příděl sociálnímu fondu 47,0
<br> -
Daňové příjmy od FÚ: -
<br> 516,0
DPFO vybíraná srážkou 85,0
DPPO
DPH
Za odnětí lesní půdy 248,00 248,00 -
Daň z nemovitostí 549,6
<br> 483 800,00 483 800,00
20 000,00 20 000,00
<br> 623 288,00 623 288,00
13 500,00 13 500,00
50 000,00 50 000,00
30 000,00 30 000,00
3 415,00 3 415,00
<br> 260 000,00 260 000,00
<br> 4 244 000,00 4 244 000,00
937 071,31 937 071,31
<br> 133 700,00 -133 700,00
13 310,00 -13 310,00
<br> 600 000,00 -600 000,00
Mikroregion Pernštejn-
čl.přísp.26 740,00 -26 740,00
<br> 33 425,00 -33 425,00
<br> 2 311 186,00 -2 311 186,00 2 311,3
376 250,00 376 250,00
<br> 8 500,00 -8 500,00
<br> HC Nedvědice- provoz
zim.stadionu 305 000,00 -305 000,00
<br> HC Nedvědice-oddíl dorostu 10 000,00 -10 000,00
10 000,00 -10 000,00
<br> SK Pernštejn Nedvědice-
stolní tenis 10 000,00 -10 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
přípravka 10 000,00 -10 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
dorost 10 000,00 -10 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
žáci 10 000,00 -10 000,00
<br> 5 000,00 -5 000,00
1 000,00 -1 000,00
<br> 10 000,00 -10 000,00
<br> 43 448,00 -43 448,00
Převod na FRRvýsledku
hosp.3 163 978,84 -3 163 978,84
Posílení rozpočtu z FRR
(využití na termínovém
vkladu) 3 163 978,84 3 163 978,84
<br> DPFO ze závislé činnosti a
funkčních požitků 1 939 056,39 1 939 056,39 1 928,0
DPFO ze samostatně
výdělečné činnosti 300 231,61 300 231,61
<br> 154 768,32 154 768,32
2 906 045,69 2 906 045,69 2 658,0
3 972 633,55 3 972 633,55 4 315,4
<br> 584 427,24 584 427,24
<br>
<br> Za porušení ochrany ŽP -
-
<br> 513,5 433,5
Odvod DPH z rozp.činnosti 68,6
<br> -
Místní poplatky: -
<br> 664,0
Psi 41,0
Rekreační pobyt 19,0
<br> Veřejné prostranství-stánky 30,0
<br> 1,5
<br> 15,0
<br> Veřejné prostranství-stolky 4,0
Ubytovací kapacita 15,0
<br> 60,0
-
<br> VHP - odvod výtěžku 32,0
-
<br> Správní poplatky: -
<br> 96,0
Sňatek 30,0
Matriční poplatky 22,0
Trvalý pobyt 2,0
Czech POINT 6,0
<br> -
<br> 138,4 143,7
Lesy-DPH 26,3 21,2
<br> -
Komunikace 129,8
Chodníky-nájezdy 100,0
Parkoviště "U hřbitova" 15,3
Parkoviště "U školy" 452,0
<br> 178,5
Čekárna-prodej odp.mat.1,2
Čekárna-DPH 191,60 191,60 0,2
Čekárna-náhr.pojistného 3,5 1,5
Čekárna u ZŠ 77,0
Dopravní značení 11,8
Příčný práh,zpomal.práh 40,0
Informační systém 35,1 147,8
Informační systém-DPH 6,6 6,7
<br> -
Rozbor vody-studánka 1,3
<br> 70 180,00 70 180,00
<br> ...

Načteno

edesky.cz/d/676087

Meta

Prodej   Jednání zastupitelstva   Rozpočet  


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Městys Nedvědice
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Městys Nedvědice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz