« Najít podobné dokumenty

Městys Nedvědice - Závěrečný účet Městyse Nedvědice za rok 2009

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Městys Nedvědice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Závěrečný účet Městyse Nedvědice za rok 2009

Závěrečný účet
MĚSTYSE NEDVĚDICE
<br> za rok 2009
<br> Projednáno zastupitelstvem městyse dne: 3.3.2010
<br> Vyvěšeno: 12.2.2010 4.3.2010
<br> Sejmuto: 12.2.2010 4.3.2010
<br> Úřední deska městyse
Nedvědice
<br> Elektronická úřední deska
www.nedvedice.cz
<br>
<br> Stavy účtů:
<br> 1.1.2009 31.12.2009
Běžný účet
Spořící účet -
Hospodářská činnost
FRR -
SF
<br> Termínový vklad k běžnému účtu -
Termínový vklad k běžnému účtu - -
Termínový vklad k běžnému účtu -
Termínový vklad k FRR -
Termínový vklad k FRR - -
<br> Limitní účet (Česká spořitelna) - -
Limitní účet (UniCredit Bank) - -
<br> Úvěr (půjčka) Mikroregionu Pernštejn
Pokladna rozpočtové činnosti - -
Pokladna hospodářské činnosti - -
Peníze na cestě - -
<br> 351 086,33 1 733 682,67
5 003 092,93
<br> 549 714,89 539 383,35
4 302 422,68
<br> 75 415,72 85 761,92
<br> 8 141 582,22
<br> 8 460 088,00
4 000 000,00
<br> 600 000,00 3 100 000,00
<br>
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Počáteční stav
Převod zisku HČ 400,0 -
<br> -
Úroky 12,0 -
Poplatky banky - 4,0
<br> Převod na rozpočtový účet
Převody na term.vklady
Zůstatek FRR -
<br>
Termínový vklad
počáteční stav
úroky
zrušení (převod na FRR)
zůstatek -
<br> Termínový vklad
převod z FRR
úroky
zrušení (převod na FRR)
zůstatek -
<br> SF
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Počáteční stav
Převod z běžného účtu 47,0
Čerpání 78,5
Úroky 391,20 0,4
Poplatky banky 5,0
Zůstatek 85.761,92
<br> HČ
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Doprava
Parkoviště
Úroky
Poplatky banky
Zaokrouhlení DPH 0,50 -0,50
<br> FRR (zrušen 24.11.2009)
<br> 4 302 422,68
455 632,36
<br> Převod výsledku
hospodaření rozp.činnosti
<br> 9 278,31
3 761,30
<br> 8 876 751,95
9 113 179,90 5 000 000,00
<br> 4 000 000,00
46 933,33
<br> 4 046 933,33
<br> 5 000 000,00
66 246,57
<br> 5 066 246,57
<br> 75 415,72
44 783,00
<br> 29 871,00
<br> 4 957,00
<br> 53 816,95 39 555,43 14 261,52
624 634,20 94 850,63 529 783,57
<br> 1 631,59 1 631,59
10 711,76 -10 711,76
<br> Převod zisku r.2008 na FRR 455 632,36 -455 632,36
<br> Daň z příjmů právnických
osob (příjmem rozpočtu) 76 400,00 -76 400,00
<br>
<br> Běžný účet,termínový vklad k běžnému účtu,spořící účet
<br> Příjmy Výdaje Zůstatek
Rozpočet v tis.Kč
<br> příjmy výdaje
Dotace - 470,10
Dotace na volby 17,3
Dotace ÚP na VPP 111,8
Dotace Czech POINT 57,1
Dotace obcí na ZŠ 809,5
Dotace-koncert Titl 50,0
Dotace-Slavnosti Pern.p.65,0
Dotace-jednotka SDH 3,5
<br> 6,6
-
<br> Převod z FRR
-
<br> Zrušení vkladu u fondů -
Úroky -
<br> -
SVK Žďársko-čl.příspěvek 133,7
<br> 170,0
DSO Tišnovsko-čl.přísp.13,1
Mikroregion Pernštejn-úvěr
<br> 282,4
<br> 68,7
<br> 4,8
IDS 33,5
<br> -
ZŠ-příspěvek
ZŠ-odpisy - 399,4 399,4
ZŠ-investiční dotace 200,0
ZŠ-audit 9,5
ZŠ,MŠ-zateplení 105,3
<br> -
Dotace,příspěvky: -
<br> 355,0
<br> 29,2
KČT Nevědice 9,0
<br> 10,0
<br> 5,0
<br> 30,0
<br> 20,0
SDH Nedvědice 5,0
SDH Nedvědice-okrsek 1,0
<br> 470 100,00 470 100,00
17 300,00 17 300,00
<br> 111 711,00 111 711,00
57 069,00 57 069,00
<br> 809 405,00 809 405,00
50 000,00 50 000,00
65 000,00 65 000,00
3 465,00 3 465,00
<br> Dotace na opravu vozidla
PO TATRA-čerpání 2010 1 000 000,00 1 000 000,00 1 000,0
Doplatek dotace na volby
2008 6 613,51 6 613,51
<br> 8 876 751,95 8 876 751,95
<br> 133 700,00 -133 700,00
<br> SVK Žďársko-inv.příspěvek 170 000,00 -170 000,00
13 070,00 -13 070,00
<br> 2 500 000,00 -2 500 000,00 3 000,0
Mikroregion Pernštejn-
čl.přísp <.>,spoluúčast na
projektu ROP Jv 270 792,00 -270 792,00
Mikroregion Pernštejn-
investiční příspěvek na
mulčovač 68 668,32 -68 668,32
MěÚ Tišnov-přestupková
komise 4 750,00 -4 750,00
<br> 33 425,00 -33 425,00
<br> 2 416 200,00 -2 416 200,00 2 776,2
399 314,00 399 314,00
<br> 200 000,00 -200 000,00
9 500,00 -9 500,00
<br> 105 296,00 -105 296,00
<br> HC Nedvědice- provoz
zim.stadionu 355 000,00 -355 000,00
HC Nedvědice-hokejový
oddíl 29 183,00 -29 183,00
<br> 9 000,00 -9 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
stolní tenis 10 000,00 -10 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
provoz kabin 5 000,00 -5 000,00
SK Pernštejn Nedvědice-
oddíly kopané 30 000,00 -30 000,00
<br> SK Pernštejn Nedvědice-
spoluúčast při pořádání SPP 20 000,00 -20 000,00
<br> 5 000,00 -5 000,00
1 000,00 -1 000,00
<br>
<br> 10,0
Klub lyžařů Nedvědice 13,0
Bystřická kapela 5,0
Pěvecký sbor Cvrčci 8,1
Římskokatolická farnost 20,0
Svaz tělesně postižených 6,0
<br> 20,0
<br> - 29,7
-
<br> Příděl sociálnímu fondu 47,0
-
<br> Daňové příjmy od FÚ: -
<br> 100,0
DPFO vybíraná srážkou 165,0
DPPO
DPH
Za odnětí lesní půdy 96,00 96,00 0,1
Daň z nemovitostí 450,0
Za porušení ochrany ŽP 7,5
<br> -
<br> 681,0 601,1
Odvod DPH z rozp.činnosti -
<br> -
Místní poplatky: -
<br> 670,0
Psi 45,0
Rekreační pobyt 14,0
<br> Veřejné prostranství-stánky 41,5
<br> 900,00 900,00 0,9
<br> 2,4
<br> 11,0
<br> Veřejné prostranství-stolky 2,0
Ubytovací kapacita 14,0
<br> 35,0
-
<br> VHP - odvod výtěžku 47,3
-
<br> Správní poplatky: -
<br> 63,0
Sňatek 15,0
Matriční poplatky 25,0
Trvalý pobyt 2,0
<br> S...

Načteno

edesky.cz/d/676086

Meta

Jednání zastupitelstva   Rozpočet   Prodej  


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Městys Nedvědice
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Městys Nedvědice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz