29
30
31
Sezona 2017
SDH Oldřiš zajišťuje preventivní činnost a je ku pomoci bližním v obci i mimo obec.Mimo tyto své povinnosti si také její členové zlepšují svoji fyzickou kondici soutěžní a sportovní činností.Snaží se tak,mimo jiné,i co nejlépe reprezentovat naši obec v širokém okolí.Přinášíme Vám tedy informace z uplynulých soutěží v požárním sportu <.>
30.4.2017 – Okresní XXXX SY – Široký Důl – I.závod
Po dlouhé zimní přípravě jsme se konečně dočkali prvního závodu letošní sezony.Okresní liga začíná pravidelně závodem v Širokém Dole.My jsme vyrazili ve složení muži,ženy,veteráni <.>
Nejdříve se představili muži,kterým se požární útok zdařil.Strojník proudaře trochu pošetřil,takže měli vodu na proudnicích o chvíli později,než by bylo potřeba.Po sestřiku obou terčů se na časomíře rozsvítil výsledný čas 19,57s,což byla škoda,protože na rychlejším terči to byl čas 18,61s.Počítá se ale samozřejmě čas terče,který byl sestříknutý jako druhý,takže muži skončili na konečném 13.místě z 33 týmů <.>
Veteráni se také těšili na první závod sezóny.Bohužel se na tento závod kromě nich přihlásily už jenom Velké Opatovice.A protože se Opatovicím útok moc nepovedl,běželi Oldřišští s vědomím,že na vítězství jim stačí čas pod 22 vteřin.To se jim podařilo,když si zapsali čas 20,20s,po nepříliš podařeném pokusu.I to XXX ale stačilo na první místo ze X týmů <.>
Tým žen vyběhl na trať z Oldřišských jako poslední.Bohužel se XXX XXX nezadařilo,když se zdržely při spojích na základně.Výsledkem byl čas 21,93s a celkové 7.místo z 15-ti týmů <.>
20.5.2017 – Kamenec - I.kolo v požárním sportu mužů a žen
Další sportovní akcí bylo Okrskové kolo v požárním sportu okrsku Borová.Letos se konalo v Kamenci a zúčastnilo se pouze 5 družstev mužů a 2 družstva žen,což je nejméně za XXXXXXXX XXXX.Z Oldřiše vyrazili pouze muži.Ve štafetě obsadi...