« Najít podobné dokumenty

Obec Semice - Otevření ordinace - MUDr. Ivan Kitzberger

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Semice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Otevření čekárny
Vážení pacienti <.>
Protiepidemická opatření jsou zrušena a epidemie Covid-19 je momentálně ve fázi útlumu.Už pár týdnů se nemusí nosit roušky ani ve zdravotnických zařízeních.Proto od 1.6.přestaneme zamykat vchod do čekárny a obnovíme volný pohyb pacientů.Věřte mi,že nejvíc se uleví nám samotným.Někteří z Vás tento krok považovali za samovolnou buzeraci a obtěžování.My jsme to dělali proto,že jsme chtěli minimalizovat riziko,že se v čekárně nakazíte jeden od druhého.V podstatě jsme z větší části převzali zodpovědnost za Vaše chování a vaše uvědomění si rizika – toho rizika,které se týká vás osobně i toho rizika,kterým můžete být pro ostatní.O XXX,že to bylo z epidemiologického hlediska správné,mne přesvědčilo chování a uvažování některých z vás <.>
Nyní tedy bude čekárna otevřená,vy nebudete muset čekat u dveří a my nebudeme muset lítat ke každému zazvonění.Přesto bych rád apeloval na zdravý rozum alespoň některých z Vás.Pokud k nám jdete s tím,že jste nachlazení,kašlete atd.<.> Dejte o sobě vědět.Zavolejte nebo aspoň zazvoňte u dveří,myslete při tom na ty ostatní,co jsou (mohou být) v čekárně.Mějte v tomto případě v budově ordinace nasazený respirátor.A vy ostatní,co přijdete s jinými problémy,mějte respirátor při sobě a nasaďte si ho,když budete v čekárně s někým,kdo bude mít příznaky nachlazení – bude to vaše ochrana <.>
Když probíhala první vlna epidemie,stejné denní hodnoty nakažených,jako jsou ty,když toto píši vyvolávaly hrůzu a hysterii.Celá republika musela i venku nosit roušky,byl omezen pohyb osob a hysteričtí sousedi křičeli na nakažené sousedy z 10 a více metrů přes plot aby zalezli do domu a nešířili infekci.Ve druhé a třetí vlně už tady umřelo několik lidí,protože se nakazili od blízkých,kteří si mysleli,že se jich epidemie netýká.Teď už to máme „na háku“ skoro všichni.Také místo nemocných s covidem,dnes ve zprávách řešíme spíše bandu psychopatů,kteří se pár stovek kilometrů na východ od nás rozhodli rozpoutat peklo.Ale,ať už vývoj jedné či druhé ...

Načteno

edesky.cz/d/5405327

Meta

Nic nerozpoznáno


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Obec Semice
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
03. 06. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Obec Semice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz