« Najít podobné dokumenty

Obec Bobnice - Nabídka práce na pozici vedoucí balení chlazených pokrmů

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Bobnice.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Nabídka práce na pozici vedoucí balení chlazených pokrmů
NABíDKA PRÁCE NA POZICI VEDOUcí BALENí ZCHLAZENÝCH POKRMŮ ~
VO:tIM.C:t
<br> Kdo jsme? www.vozim.cz
Jsme společnost gurmanstyl s.r.o <.>,která se zabývá výrobou a rozvozem hotových zchlazených
pokrmů a lahůdek v jednorázových plastových obalech.V současné době zavážíme okres
Nymburk,Kolín,Praha-východ,XXXXX XXXXXXXXX část Prahy <.>
Koho hledáme?
HLEDÁME PRACOVNíKA NA POZICIVEDOUcí BALENí POKRMŮ
vzdělání: základní; praxe v potravinářství výhodou
místo pracoviště: Hrubý Jeseník č.21,okres Nymburk
pracovní poměr: hlavní pracovní poměr
smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
<br> Co požadujeme?
Spolehlivého odpovědného flexibilního pracovníka,který je schopen se dopravit QQ
vlastní ose,pravidelně a včas do práce,má dobré organizační a vůdčí schopností,nebojí
se samostatné i týmové práce a má alespoň základní vědomosti o práci s PC,ale i v dobré
fyzické kondici.Případná praxe ve společném stravování nebo potravinářství je výhodou <,>
ale není podmínkou.Vysvětlíme,zaučíme,ale organizační a vůdčí schopnosti čekáme od
Vás!
<br> Co Vás čeká?
Náplň práce: organizace balení (denní plán vaření pokrmů cca 8 druhů jídel denně;
příprava obalu a etiket,časový harmonogram balení,zchlazování,skladování,kompletace
podle objednávek apod.),která spočívá ve spolupráci se šéfkuchařem a vedením
podřízených pracovníku balírny tak,aby byly všechny pokrmy zabaleny včas a připraveny
k expedici konečnému spotřebiteli našimi řidiči při dodržení platných hygienických
předpisu <.>
Pracovní doba:
Lichý týden: neděle,pondělí,čtvrtek <.>
Sudý týden: úterý,středa <.>
čas od 11:30 hod.- 23:30 hod <.>
<br> Co Vám nabízíme kromě slušného jednání?
V této neiehké době nabízíme jistotu práce a adekvátního výděiku <.>
Odměna ve zkušební době 25.000 Kč/měsíc <.>
Odměna po zkušební době 30.000 Kč/měsíc <.>
Benefity: závodní stravování
<br> Schůzka po předchozí dohodě: kontakt: +4...

Načteno

edesky.cz/d/5097421

Meta

Nabídka zaměstnání

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Bobnice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz