Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

DSO - Tisková zpráva - Slatinský běh 19.09.2020
pracoviště a sídlo: Průmyslová zóna,Tři Sekery 157,354 73 Tři Sekery
mobil: +420 778 727 160 ▪ e-mail: marianskolazensko@seznam.cz
<br>
VII.ročník Slatinského běhu
<br> Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko ve spolupráci s Mariánskolázeňskem,o.p.s.a zástupci Obce Stará
Voda připravili VII.ročník běžeckého závodu nesoucího název „Slatinský běh“ <.>
<br> VII.ročník Slatinského běhu se konal v sobotu 19.9.2020.Počasí nám přálo a stejně XXXX XXXX slunečné počasí
podpořilo sportovní výkony.Účast v letošním ročníku byla stejná jako v loňském a předloňském ročníku.Co nás víc
těší,že někteří účastníci a jejich doprovod se stále vracejí a pochvalují si přátelskou atmosféru přeshraničního běhu <.>
Celkem startovalo 21 běžců ve třech kategoriích - dětí (9 účastníků),ženy (5 účastnic),muži (7 účastníků).Tak jako
v minulých ročnících se na startovní čáru postavili i účastníci z německé strany.Trasa pro dospělé měřila 5 km,trasa
pro děti byla dlouhá 2,5 km.Trasa závodu vedla opět na hranici České republiky a Bavorska,na území zaniklé obce
Slatina a na území obce Mähring.Obě trasy vedly přes státní hranici na území Bavorska.I tentokrát si účastnící
vyzkoušeli hod granátem,střelbu ze vzduchovky na stanovené cíle a těsně před cílem ještě i jednoduché plazení <.>
Všichni účastníci zvládli běh i disciplíny výborně.Odměnou pro ně byla medaile,účastnický list a také občerstvení
v podobě teplých a studených nápojů,sladkého pohoštění a ovoce.Na závěr akce si všichni opékali špekáčky,které
po takových výkonech přišly každému vhod <.>
<br> Velké poděkování si zaslouží jako vždy i Záchranná služba Royal Rangers za zdravotnický dohled na trati.Nemalé
poděkování patří i zástupcům Obce Stará Voda za pořadatelskou pomoc <.>
projekty/slatinsky-beh/
<br> VII.ročník Slatinského běhu byl realizován v rámci projektu „ Setkání bez hranic“ z Programu...