« Najít podobné dokumenty

Město Most - zveřejnění Tuzarovi

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Město Most.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

ZVEREJNEN_Tuzarovi.pdf
MmM Z_ODKT_046
<br> MAGISTRÁT MĚSTA
Odbor městského majetku
oddělení dispozic s pozemky
Magistrát města Mostu
IČO: 00266094
Radniční 1/2,434 01 Most
DIČ: CZ00266094
Tel.: +420 476 448 1 1 1
ID datové schránky: pffbfvy
Fax: +420 476 448 570
Č.ú.: /0800
posta@mesto-most.cz
www.mesto-most.cz
1/2
<br> F_ODKT_046G platí od: 1.6.2023
<br>
V souladu s ustanovením § 39 odst.1 zákona č.128/2000 Sb <.>,o obcích (obecní zřízení),ve znění pozdějších
předpisů <,>
<br>
statutární město Most zveřejňuje záměr prodeje pozemku
<br>
ppč.4466 o výměře 1.646 m 2,včetně zahrádkářské chaty inv.číslo 709720000039
<br> v k.ú.: Most II
lokalita: Pod Koňským vrchem
<br> Záměr prodeje pozemku byl schválen Radou města Mostu dne 14.5.2026
<br> Předpokládaná smluvní kupní cena: 945.961 Kč (výjimka z pravidel,cena byla stanovena dle CMSP č.12
s uplatněním slevy dle čl.7.1.2.2odst.5 Pravidel pro prodej pozemků statutárního města Mostu - pozemek má
svažitost od 32 % do 34 %,tzn.800 Kč/m
2,tj.celkem 1.316.800 Kč.Z takto stanovené ceny byly odečteny
náklady na odstranění stavby ve výši 370.839 Kč) <.>
<br> Podmínka:
- odstranění stavby zahrádkářské chaty bude provedeno na náklady kupujících a dokončeno nejpozději do
12 měsíců od uzavření kupní smlouvy
- pro případ nedodržení termínu odstranění stavby zahrádkářské chaty se sjednává smluvní pokuta ve výši
370.839 Kč (což představuje rozdíl mezi cenou stanovenou dle pravidel a smluvní kupní cenou) <.>
<br>
Zájemce: XXXX a XXXXX Tuzarovi
<br>
Nevylučuje se uzavření smluvního vztahu s jiným
zájemcem,ani uzavření smluvního vztahu
za jinou než předpokládanou cenu <.>
<br>
Písemné vyjádření a nabídky zasílejte na adresu:
Magistrát města Mostu,odbor městského majetku
Radniční 1/2,Most 434 69
<br> Podrobnější informace jsou k dispozici k nahlédnutí na Magistrátu města Mostu,odbor městského
majetku,oddělení dispozic s pozemky,2.patro,kancelář č.205,tel.č.477 001 329 <.>
<br> Zveřejněno do: 8.6.2026
<br>
<br> MmM Z_ODKPAT_046
Magistrát města Mostu
IČO: 0026609...

Načteno

edesky.cz/d/25735687

Meta

Prodej nemovitosti   Prodej  

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Město Most      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz