« Najít podobné dokumenty

Obec Kamenný Malíkov - Závěrečný účet obce za rok 2023

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Kamenný Malíkov.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Závěrečný účet obce za rok 2023
Obec Kamenný Malíkov,378 42 Kamenný Malíkov 54,IČ: 00666459
schválený rozpočet
rozpočet po
změnách
skutečnost
% SR
% UR
1 662 700,00
1 999 003,71
1 999 003,71
120,23
100,00
458 000,00
1 398 381,18
1 398 381,18
305,32
100,00
0,00
0,00
0,00
0,00
0,00
75 000,00
111 900,00
2 015 900,00
2 687,87
1 801,52
2 195 700,00
3 509 284,89
5 413 284,89
246,54
154,26
0,00
0,00
1 904 000,00
2 195 700,00
3 509 284,89
3 509 284,89
159,83
100,00
1 752 565,00
2 132 487,30
3 415 939,49
194,91
160,19
1 125 000,00
1 187 920,00
148 712,00
13,22
12,52
2 877 565,00
3 320 407,30
3 564 651,49
123,88
107,36
0,00
0,00
1 904 000,00
2 877 565,00
3 320 407,30
1 660 651,49
57,71
50,01
-681 865,00
188 877,59
1 848 633,40
-271,11
978,75
681 865,00
-188 877,59
-1 848 633,40
-271,11
978,75
financování celkem po konsolidaci
681 865,00
-188 877,59
-1 848 633,40
-271,11
978,75
Stavy na bankovních účtech (v Kč)
název BÚ
stav k 1.1.2023
stav k 31.12.2023
K.B <.>,a.s.- BÚ
40 584,50
25 603,60
Creditas - BÚ
496 058,08
756 718,18
ČNB - dotace
14 904,07
64 239,27
Termín.vklad ČNB
2 250 000,00
2 400 000,00
Termín.vklad Creditas
2 400 000,00
3 800 000,00
Termín.vklad KB
2 000 000,00
2 000 000,00
pokladna
18 636,00
22 255,00
celkem
7 220 182,65
9 068 816,05
Stavy bankovních úvěrů,půjček,návratných výpomocí (v Kč)
název BÚ
počáteční stav k 1.1.2023
stav k 31.12.2023
xxx
0,00
0,00
celkem
0,00
0,00
Finanční vypořádání dotací
v Kč
Přijaté dotace ze státního rozpočtu (poskytnuto prostřednictvím kraje) podle účelu v roce 2023
Přiděleno
Vyčerpáno
Rozdíl
UZ
Označení účelové dotace
37 000,00
17 477,05 19 522,95
Závěrečný účet Obce Kamenný Malíkov za rok 2023
Obec Kamenný Malíkov hospodařila dle rozpočtu schváleného zastupitelstvem obce dne 14.12.2022 usnesením č.1/7/2022.V průběhu
roku bylo provedeno 8 rozpočtových opatření <.>
Údaje o příjmech a výdajích rozpočtu dle druhového třídění (v Kč)
název
třída 1 - daňové příjmy
třída 2 - nedaňové příjmy
třída 3 - kapitálové příjmy
třída 4 - přijaté transfery
příjmy celkem
konsol...

Načteno

edesky.cz/d/25071699

Meta

Rozpočet   Volby  


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Kamenný Malíkov      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz