« Najít podobné dokumenty

Obec Horní Dunajovice - Návrh Závěrečného účtu DSO Horní Dunajovice a Želetice

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Horní Dunajovice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Příloha č.2 ZÚ-Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření DSO za rok 2024
<br>
<br> Krajský úřad Jihomoravského kraje
<br> Odbor kontrolní a právní
<br> Žerotínovo náměstí 3
<br> 601 82 Brno
<br>
*KUJMXOQ8Z2SB*
KUJMXOQ8Z2SB
<br>
SpZn.: S - JMK 91148/2024 OKP
Č.j.: JMK 43803/2025
<br>
<br> Z P R Á V A
o výsledku přezkoumání hospodaře ní za rok 2024
dobrovolného svazku obcí (dále jen svazek obcí)
HORNÍ DUNAJOVICE A ŽELETICE - TLAKOVÁ
KANALIZACE A INTENZIF IKACE ČOV,okres Znojmo
<br> Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření byla vypracována na základě Zápisu z dílčího
přezkoumání hospodaření,které proběhlo dne 20.listopadu 2024 a na základě výsledku
konečného přezkoumání hospodaření,které se uskutečnilo dne 18.března 2025 <.>
Přezkoumání hospodaření proběhlo na základě ustanovení § 53 zákona č.128/2000 Sb.<,>
o obcích a v souladu se zákonem č.420/2004 Sb <.>,o přezkoumávání hospodaření územních
samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí (dále XXX XXXXX o přezkoumávání
hospodaření) <.>
<br>
Místo provedení přezkoumání: Obecní úřad Želetice
<br> Želetice 49,671 34 Horní Dunajovice
<br>
Přezkoumání vykonal:
<br> Kontrolor pověřený řízením přezkoumání: Mgr.Zdeňka Procházková
<br> Kontrolor:
Ing.XXXX XXXXXX
<br> XXXXXXXXXX XXXXXXXXXX
<br>
<br> Pověření k přezkoumání hospodaření ve smyslu § 5 zákona o přezkoumávání hospodaření
vydal Mgr.XXXXXXX XXXXX – pověřen vedením odboru kontrolního a právního Krajského
úřadu Jihomoravského kraje <.>
<br> Při přezkoumání byli přítomni:
Ing.XXXXX XXXXXX - předseda
<br> XXXXXXX XXXXXXXXXX,DiS.- účetní
<br>
- X -
Předmět přezkoumání:
Předmětem přezkoumání hospodaření jsou oblasti hospodaření uvedené v § 2 odst.1 a 2
zákona o přezkoumávání hospodaření,posouzené podle hledisek uvedených v § 3 tohoto
zákona.Přezkoumání hospodaření bylo vykonáno výběrovým způsobem <.>
Při posuzování jednotlivých právních úkonů se vychází ze znění právních předpisů platných
ke dni uskutečnění tohoto úkonu <.>
Podle ustanovení § 2 odst.3 zákona o přezkoumávání hospodaření nebyly předmětem
přezkoumání údaje,na které se vztahuje ...
Příloha č.1 ZÚ-Výkaz FIN 2-12 M DSO k 31.12.2024
VÝKAZ PRO HODNOCENÍ PLNĚNÍ ROZPOČTU
ÚZEMNÍCH SAMOSPRÁVNÝCH CELKŮ,DOBROVOLNÝCH SVAZKŮ OBCÍ A REGIONÁLNÍCH RAD
Předmět činnosti:
Horní Dunajovice a Želetice - tlaková kanalizace a intenzifikace ČOV; IČO 71214445; Želetice 49,Želetice,671 34
Za období: 12/2024
Právní forma: Svazek obcí
(v Kč,s přesností na dvě desetinná místa)
Sestavený k: 31.12.2024
Okamžik sestavení: 31.1.2025
FIN 2-12 M
I.Rozpočtové příjmy
1
2
Schválený rozpočet
Rozpočet po
změnách
Položka
Paragraf
3
Výsledek od počátku
roku
a
b
Text
Plnění v
%
4121
143 900,00
143 900,00
143 850,00
Neinvestiční přijaté transfery od obcí
99,97
4221
1 914 200,00
2 449 400,00
2 352 117,02
Investiční přijaté transfery od obcí
96,03
2 058 100,00
Bez paragrafu
2 593 300,00
2 495 967,02
96,25
XXXX
2310
2139
542 100,00
555 000,00
554 942,30
Ostatní příjmy z pronájmu nebo pachtu majetku
99,99
542 100,00
Pitná voda
555 000,00
554 942,30
99,99
2310
XXXX
2321
2139
121 000,00
108 200,00
108 137,70
Ostatní příjmy z pronájmu nebo pachtu majetku
99,94
121 000,00
Odvádění a čistění odpadních vod a nakládání s kaly
108 200,00
108 137,70
99,94
2321
XXXX
6310
2141
50 000,00
50 000,00
28 006,11
Příjem z úroků
56,01
50 000,00
Obecné příjmy a výdaje z finančních operací
50 000,00
28 006,11
56,01
6310
XXXX
6330
4134
0,00
0,00
1 549 714,37
Převody z rozpočtových účtů
0,00
0,00
Převody vlastním fondům v rozpočtech územní úrovně
0,00
1 549 714,37
0,00
6330
XXXX
143,26
3 306 500,00
2 771 200,00
Celkem
4 736 767,50
11
Strana 1 /
<br> II.Rozpočtové výdaje
1
2
Schválený rozpočet
Rozpočet po
změnách
Položka
Paragraf
3
Výsledek od počátku
roku
a
b
Text
Plnění v
%
2310
5021
30 000,00
30 000,00
30 000,00
Ostatní osobní výdaje
100,00
2310
5139
42 400,00
42 400,00
42 302,00
Nákup materiálu jinde nezařazený
99,77
2310
5151
43 500,00
43 500,00
43 444,00
Studená voda včetně stočného a úplaty za odvod dešťových vod
99,87
2310
5169
1 500,00
1 500,00
1 500,00
Nákup ostatních služeb
100,00
2310
6121
513 100,00
1 047 700,00
716 202,02
Stavby
68,36
630 500,0...
Návrh Závěrečného účtu DSO Horní Dunajovice a Želetice
Sestavený ke dni 31.12.2024
Návrh Závěrečného účtu za rok 2024
Horní Dunajovice a Želetice - tlaková kanalizace a intenzifikace ČOV
Obsah
Údaje o organizaci
Název
Adresa
IČO
Právní forma
Horní Dunajovice a Želetice - tlaková kanalizace a intenzifikace ČOV
Želetice 49
671 34
71214445
Svazek obcí
Kontaktní údaje
Telefon
<br> E-mail
urad@obeczeletice.cz
Předseda výboru svazku: Ing.XXXXX XXXXXX
Místopředseda výboru svazku: XXXXXXXX XXXXXX
Členové výboru svazku: Ing.XXXXX XXXXXX,XXXXX XXXXXXXX,Bc.XXXXXX XXXXXXXXX <,>
Ing.XXXXX XXXXXXXXX,Mgr.XXXXXXXXX XXXXX
Kontrolní a revizní komise:
- předseda: Ing.XXXXX XXXXXX
- člen: XXXXX XXXXXXXX
Přílohy:
Příloha č.X: Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu Fin 2-12 M k 31.12.2024
Příloha č.2: Zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření dobrovolného svazku obcí za rok 2024
Doplňující údaje
Plnění rozpočtu dle tříd
1
Plnění rozpočtu seskupeného
4
Měsíční stav finančních prostředků
7
Majetek
8
Porovnání aktivních a pasivních účtů
9
Porovnání nákladových a výnosových účtů
11
Vyúčtování finančních vztahů ke státnímu rozpočtu a k ostatním rozpočtům veřejné úrovně
13
Komentář
15
Strana
<br> Horní Dunajovice a Želetice - tlaková kanalizace a
intenzifikace ČOV,IČO 71214445
KEO4 1.14.10 UR011
Plnění rozpočtu dle tříd
12/2024
Za období:
Bez návrhu rozpočtových změn
Příjmy
Skutečnost
Rozpočet
schválený
2
Třída
%
NEDAŇOVÉ PŘÍJMY
Rozpočet
upravený
%
Rozdíl
2139 Příjmy z pronájmu majetku j.n <.>
663 080,00
663 100,00
663 200,00
100,00
99,98
120,00
2141 Příjmy z úroků (část)
28 006,11
50 000,00
50 000,00
56,01
56,01
21 993,89
Třída 2 NEDAŇOVÉ PŘÍJMY celkem:
96,91
22 113,89
96,90
691 086,11
713 200,00
713 100,00
4
Třída
PŘIJATÉ TRANSFERY
4121 Neinvestiční přijaté transfery od obcí
143 850,00
143 900,00
143 900,00
99,97
99,97
50,00
4134 Převody z rozpočtových účtů
1 549 714,37
0,00
0,00
0,00
0,00
-1 549 714,37
4221 Investiční přijaté transfery od obcí
2 352 117,02
1 914 200,00
2 449 400,00
122,88
96,03
97 282,98
Třída 4 PŘIJATÉ TRANSFERY celkem:
196,57...

Načteno

edesky.cz/d/24880411

Meta

Pronájem   Rozpočet   Pronájem   Rozpočet   Veřejná zakázka   Rozpočet  


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Horní Dunajovice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz