« Najít podobné dokumenty

Obec Rohov - Svazek obcí mikroregionu Hlučínska - západ - závěrečný účet za rok 2025 - návrh

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Rohov.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Svazek obcí mikroregionu Hlučínska - západ.pdf
Licence:
<br> DGQB
strana
1 / 6
XCRGBZUC
/
ZUC
(13022025
<br> /
01012025)
Svazek
obcí mikroregionu
Hlučínska
- západ
4r41
ZAVERECNY
UCET ZA ROK 2025
(v Kč)
l.Plnění rozpočtu příjmů
lI.Plnění rozpočtu výdajů
lll Financování
(zapojení vlastních úspor a cizích zdrojů)
IV.Stavy a obraty na bankovních
účtech
V.Peněžní fondy - informativně
VI.Majetek
VII.Vyúčtování
finančních
vztahů k rozpočtům
krajů,obď,DSO a vnitřní převody
VIII.Vyúčtovám finančních
vztahů ke státnímu rozpočtu,státním fondům a Národnímu
fondu
IX.Zpráva o výsledku
přezkoumání
hospodaření
X.Finanční hospodaření
zřízených
právnických
osob a hospodaření
s jejich majetkem
XI.Ostatrí doplňující údaje
Zpracováno
systémem
GINIS
Express
UCR
(14.05.1)
<br> GORDIC
spol <.>
2 6.01.2 02 6
9h 41m1 9s
<br> Licence:
DGQB
strana
2 / 6
XCRGBZUC /
ZUC
[13022025
<br> / 01012025)
l.PLNĚNÍ ROZPOČTU PŘÍJMŮ
Daňové příjmy
Nedaňové
příjmy
Kapiíálové
příjmy
Přijaté transfery
Příjmy celkem
141 000,OO
714 000,OO
855 000,OO
366 500,00
933 000,OO
1299 500,00
300 617,00
912 960,00
1213
577,00
2111
Příjemzposkytováníslužeb,výrobků,pracl,výkonůapráv
211
Příjem z vlastrí
činnosíi
2141
Příjem z úroků
214
Pňjaíévýnosyzfinančníhomajetku
126000,00
126 000,OO
15 000,OO
15 000,OO
340 500,00
340 500,00
26 000,OO
26 000,OO
300 617,00
300 617,00
Příjem z vlastní
činnosti
a odvody
přebytků
organizacl
s přímým
vztahem
Nedaňové
příjmy
(součet
za třídu 2)
141 000,OO
141 000,OO
366 500 00
366 5C)0,00
300 617,00
300 617,00
Vlastní
příjmy
(třída
1+2+3)
141 000,OO
368 500,00
300 6'17,00
4121
Neinvestiční
při')aM ÝranMery od obcl
4122
Neinvestičnípřijatétransferyodkrajů
412
Neinvestičnípřijatétransferyodrozpočtůúzemníúrovně
889 000,OO
25 000,OO
714 000,OO
808 00C),OO
125 0C)O,OO
933 000,OO
787 9Í)0,00
125 0CIO,OO
912 960,00
NeinvestiČní
přijaté
transfery
714 000,OO
933 000 00
912 960,00
Přijaté transfery
(součet
za třídu 4)
Příjmy
celkem
(třídy
1+2+3+4)
714 000,OO
855 000,OO
933 000,OO
1299 500,00
912960,00
1213
577,00
Zpracováno
systémem
CdNIS
Express...

Načteno

edesky.cz/d/24299585

Meta

Veřejná zakázka   Rozpočet  


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Rohov      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz