« Najít podobné dokumenty

Obec Konecchlumí - Schválený rozpočet na rok 2026

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Konecchlumí.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Rozpocet na rok 2026 vydaje.pdf
Revitalizace pozemku dvora,zabezpečení sýpky
300 000 Kč
Rekonstrukce chodníků
1 400 000 Kč
Veřejné osvětlení
350 000 Kč
Údržba a opravy místních komunikací
300 000 Kč
Provoz a vybavení vodní nádrže,oplocení,výsadba
400 000 Kč
Vítání občánků a jubilanti
50 000 Kč
Kultura v obci,sjezd rodáků 800 let
900 000 Kč
Sport a tělovýchova
30 000 Kč
Požární ochrana
40 000 Kč
Svoz komunálního odpadu
800 000 Kč
MŠ Konecchlumí neinv.náklady - RUD
1 300 000 Kč
MŠ Konecchlumí zahrada,dětské hřiště,plot
1 000 000 Kč
Projekty na plánované realizace
100 000 Kč
Zastupitelstvo obce
750 000 Kč
Činnost místní samosprávy
2 100 000 Kč
Údržba hřbitov
50 000 Kč
Údržba byty - vybavení
523 808 Kč
Septik s biofiltrem OÚ
200 000 Kč
Údržba veřejných prostranství a zeleně
1 600 000 Kč
Opravy a údržba památek
50 000 Kč
Třída 5
10 520 000 Kč
Třída 6
1 723 808 Kč
výdaje celkem:
12 243 808 Kč
Schváleno: 19.12.2025
Vyvěšeno: 19.12.2025
Staženo: 31.12.2026
Rozpočet na rok 2026
Obec Konecchlumí
výdaje
# Interní / Internal <br>
Rozpocet na rok 2026 prijmy.pdf
Daně
8 828 000 Kč
Poplatek komunální odpad
330 000 Kč
Příjem za tříděný odpad
70 000 Kč
Neinvestiční dotaze ze SR - státní správa
100 600 Kč
Nájemné byty
200 000 Kč
Nájemné pozemky
70 000 Kč
Vstupné vodní nádrž
75 000 Kč
Poplatek psi
6 600 Kč
Poplatek hroby
13 000 Kč
Příjem z RUD
1 535 608 Kč
Prodeje pozemků
1 000 000 Kč
Nájemné nebytové prostory
15 000 Kč
Třída 1
10 700 208 Kč
Třída 2
443 000 Kč
Třída 3
1 000 000 Kč
Třída 4
100 600 Kč
příjmy celkem:
12 243 808 Kč
Schváleno: 19.12.2025
Vyvěšeno: 19.12.2025
Staženo: 31.12.2026
Rozpočet na rok 2026
Obec Konecchlumí
příjmy
# Interní / Internal <br>

Načteno

edesky.cz/d/21946919

Meta

Rozpočet   Prodej nemovitosti   Prodej   Rozpočet  

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Obec Konecchlumí
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Obec Konecchlumí      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz