Obec Koldín - Bejci Koldín – 3. místo v MHL Choceň

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Bejci Koldín – 3. místo v MHL Choceň

Bejci Koldín - 3.místo v MHL Choceň - Obec KoldínPřidáno Březen - 12 - 2014
Ve spolupráci Miroslava Dlouhého a hokejového oddílu HC Spartak Choceň byl v letošní sezoně pořádán 5.ročník Městské hokejové ligy v Chocni <.>
Letošní ročník hrálo 14 týmů.Tým HC Sokol Jenišovice z turnaje odstoupil předčasně.V základní části proti sobě nastoupilo jednokolově třináct týmů <.>
Dle herního systému posledních 5 týmů v tabulce po základní části bojovalo v rámci skupiny B o umístění na 9.– 13. místě.Skupina A o počtu 8 týmů dále jednokolově odehrála utkání o postavení a následné play off na 2 vítězné zápasy <.>
1.místo a zároveň i putovní pohár vyhráli Kujebáci z Vysokého Mýta.Těsné 2. místo získal tým  Sportovní klub Green Boys Běstovice. Na 3. místě se překvapivě umístil tým Bejci Koldín, který v zápase o 3.místo dvakrát porazil Pohodu Choceň <.>