« Najít podobné dokumenty

Městys Nedvědice - DSO Tišnovsko - Rozpočet na rok 2018 - schválený

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Městys Nedvědice.


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

DSO Tišnovsko - Rozpočet na rok 2018 - schválený

Dobrovolný svazek obcí Tišnovsko
Radniční 14,666 01 Tišnov
<br> Rozpočet na rok 2018 - schválený: Rozpočet 2017 Skutečnost 2017
<br> Příjmy:
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Běleč org.225 3 000 254 400 361 879,90
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Borač org.200 5 100
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Borovník org.201 1 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Braníškov org.18 3000
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Bukovice org.229 1 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Dolní Loučky org.203 19 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Doubravník org.204 12 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Hluboké Dvory org.231 1 300
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Horní Loučky org.206 4 600
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Hradčany org.33 9 700
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Kaly org.207 4 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Křižínkov org.209 3 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Kuřimská Nová Ves org.210 2 000
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Kuřimské Jestřabí org.211 2600
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Lažánky org.46 10 800
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Lomnice org.233 21 300
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Lomnička org.51 7 900
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Lubné org.212 700
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Malhostovice org.54 14 300
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Nedvědice org.213 20 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Nelepeč-Žernůvka org.66 1 300
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Níhov org.214 3 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Předklášteří org.88 21 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Rohozec org.241 3 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Rojetín org.217 1 200
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Sentice org.101 9 300
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Skalička org.104 2 400
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - XXXXXXXXX org.XXX X XXX
<br> XXXX Neinvestiční přijaté transfery - Synalov org.243 1 800
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Šerkovice org.111 4 700
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Štěpánovice org.112 7 800
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Tišnov org.8 139 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Tišnovská Nová Ves org.221 1 400
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Újezd u Tišnova org.222 2 100
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Unín org.246 3 600
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Vratislávka org.223 1 500
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Žďárec org.224 5 600
<br> 4121 Neinvestiční přijaté transfery - Železné org.138 6 900
<br> 4121 Neinvestiční příspěvek - poj.štěpkovačů orj.20171 org.96 3 400
<br> 4122 Neinvestiční přijaté transfery od krajů 0 82 000,00
<br> 4216 Přijaté transfery SFŽP 0 1 850 271,50
<br> 4221 Investiční přijaté transfery od obcí 0 260 000,00
<br> 4222 Investiční přijaté transfery od krajů 0 550 000,00
<br> 3319 Ostatní záležitosti kultury - Tyjátrfest 0 0 52 868,00
<br> 3636 Příjmy z poskytování služeb a výrobků 30 000 30 000 45 001,00
<br> 3900 SMO - příspěvek NZ 1045 org.104 914 900
<br> 3900 SMO - příspěvek NZ 1041 org.104 160 000
<br> 3900 SMO - příspěvek org.104 56 500
<br> 6310 Příjmy z finančních operací 100 100 0,00
<br> 6330 Převody mezi účty 200 000 67 000 225 000,00
<br> Celkem 1 737 500 1 064 300 4 347 070,40
<br> Financování:
<br> 8115 Prostředky z minulých let - Tyjátrfest 45 700
<br> 8115 Prostředky z minulých let - příspěvky na školku 37 000
<br> 8115 Prostředky z minulých let - SMO 50 000
<br> 8115 Prostředky z minulých let - nezařazené 81 300
<br> Celkem 214 000 215 400 848,84
<br> 712 800 920 050,00
<br> 215 400 848,84
<br>
<br> Výdaje : 3111 Svazková MŠ 1 600
<br> 3111 Svazková MŠ ÚZ 311 35 400
<br> 3319 Ostatní záležitosti kultury - Tyjátrfest 45 700 70 000 231 196,00
<br> 3349 Zpravodaj - služby 3 000 3 000 272,30
<br> 3636 Územní rozvoj 530 400 422 900 530 052,34
<br> 3726 Využívání a zneškodňování odpadů 0 0 14 516,00
<br> 3900 SMO - odměny NZ 1045 org.104 914 900
<br> 3900 SMO - odměny NZ 1041 org.104 160 000
<br> 3900 SMO - odměny org.104 56 500
<br> 6310 Služby peněžních ústavů 4 000 4 000 3 922,60
<br> 6330 Převody mezi účty 200 000 67 000 225 000,00
<br> Celkem 1 951 500 1 279 700 2 647 919,24
<br> Financování:
<br> 8114 Uhrazené splátky 0 0 1 700 000,00
<br> Celkem 0 0 1 700 000,00
<br> V Tišnově 25.1.2018
<br> 0
<br> 712 800 869 960,00
<br> 773 000,00

Načteno

edesky.cz/d/1417615


Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Chcete vědět víc?

Další dokumenty od Městys Nedvědice
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
14. 05. 2026
  ...a další
Více dokumentů od Městys Nedvědice      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz