« Najít podobné dokumenty

Obec Jaroslav - Nabídka pracovních pozic D35

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Jaroslav.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Asistentka manažera stavby - leták A4 FIN.pdf
Člen švýcarského stavebního holdingu MARTI Group
<br>
<br>
<br>
<br> Pro stavbu tunelu Homole (D35,Vysoké Mýto) hledáme kolegyni na pozici
<br> Asistentka manažera stavby
<br> Náplň práce
o Zpracování a evidence písemné a
<br> elektronické korespondence,smluv <,>
<br> dokumentů a jiných písemností
<br> souvisejících se stavbou
<br> o Vystavování a evidence objednávek
o Vedení kalendáře manažera stavby
o Vedení pokladny
o Zpracování reportů,XXX a statistik v MS
<br> Excel
o Komunikace s klienty,partnery,dodavateli
<br> – telefonicky,mailem
o Péče o plynulý chod kanceláře manažera
<br> stavby
o Péče o návštěvy,příprava zasedačky
o Péče o výrobní buňkoviště
o Zabezpečení vybavení a čistoty
<br> kancelářských prostor a kuchyňky
<br> o Jiné práce dle aktuálních potřeb manažera
stavby
<br> Požadujeme
o SŠ nebo VŠ vzdělání
o Znalost AJ nebo NJ na úrovni B1
o Pokročilá práce s počítačem (MS Office)
o Znalost SAP výhodou
o Zodpovědnost,samostatnost,spolehlivost
o Dobré organizační a komunikační schopnosti
<br> o Časová flexibilita
o Řidičský průkaz skupiny B
<br>
<br> Nabízíme
o Zajímavá práce ve stabilní stavební
<br> společnosti se zahraniční účastí
o Motivující finanční ohodnocení
o 13.plat a bonusy
o Firemní aktivity
o Elektronické stravenky a cestovní náhrady
<br> plně hrazené zaměstnavatelem
o Možnost práce i na Home Office
o Služební telefon a notebook
<br> Více informací na: www.tucon.sk
<br>
Životopis zašlete na e-mail: katarina.rozova@tucon.sk

Načteno

edesky.cz/d/10425433

Meta

Nabídka zaměstnání

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Jaroslav      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz