« Najít podobné dokumenty

Město Beroun - Městská knihovna Beroun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice pracovník pro kulturně-vzdělávací činnost a vztahy k veřejnosti

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Město Beroun.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

vyberove_rizeni_marketing_2022.pdf (511.92 kB)
Městská knihovna Beroun
Nejsme jen knihy
<br>
Městská knihovna Beroun,příspěvková organizace <,>
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
<br>
<br> pracovník pro kulturně-vzdělávací činnost a vztahy k veřejnosti
<br> Požadavky:
vzdělání VŠ,případně SŠ s maturitou (vzdělání knihovnického směru nebo znalost knihovnické
problematiky výhodou)
organizační a komunikační schopnosti
přehled o kulturním dění v regionu
výborná znalost českého jazyka a dobrý písemný projev
znalost práce s PC,včetně grafických programů,Wordpress a základů HTML
jazykové znalosti (angličtina nebo němčina)
spolehlivost,pečlivost,flexibilita,kreativita
<br> Náplň práce:
zajištění organizace kulturně-vzdělávacích akcí (přednášky,besedy,výstavy,mimořádné akce většího
rozsahu apod.)
příprava propagačních a informačních materiálů (pozvánky,plakáty,letáky)
správa webu a sociálních sítí
marketing služeb knihovny
komunikace s médii,příprava tiskových zpráv,monitoring tisku
spolupráce s aktéry veřejného života v regionu
spolupráce s partnerskými knihovnami,včetně zahraničních
podíl na přípravě on-line zpravodaje knihovny Okamžik
tvorba kroniky knihovny
<br> Předpokládaný nástup: březen 2023
<br> Nabízíme:
platové ohodnocení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb <.>,9.platová třída (platové rozpětí podle délky
započitatelné praxe)
zajímavou a různorodou práci
možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
stabilitu městské příspěvkové organizace
pět týdnů dovolené
příspěvek na stravné,benefity
pružnou pracovní dobu
možnost práce na home office
<br> Uchazeči zašlou nebo osobně doručí do 14.2.2023 v obálce označené textem „výběrové řízení“:
strukturovaný profesní životopis,ukázku vlastního plakátu a tiskové zprávy ke kulturní akci na
libovolné téma
<br> E-mail: reditelka@knihovnaberoun.cz
<br> Adresa: Městská knihovna Beroun,U Kasáren 813,266 01 Beroun
<br> Další informace: Bc.XXXXXXXX XXXXXXXXX,reditelka@knihovnaberoun.cz,XXX XXX XXX

Načteno

edesky.cz/d/5931478

Meta

Nic nerozpoznáno

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Město Beroun      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz