« Najít podobné dokumenty

Město Litomyšl - Konkurs na pracovní místo účetní - ekonom/ka

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Město Litomyšl.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Konkurs na pracovní místo účetní - ekonom/ka
Účetní — ekonom/ ka
<br> Hledáme kolegyni/kolegu na pozici ůčetní— ekonom/ka.Budete mít na starosti kompletnívedení
<br> účetnictví včetně grantových titulů,mzdovou agendu a rozpočet.Uvítáme samostatnost,pečlivost <,>
<br> kreativitu a znalost účetnictví.Nabízíme příjemné pracovní prostředí,odpovídající platové ohodnocení
<br> (10.platová třída) a práci na poloviční pracovní úvazek v příspěvkové organizaci.Nástup od 1.8.2020
<br> jako zástup za mateřskou dovolenou.Máte-li zájem,pošlete nám prosím do 10.6.2020 Váš životopis a
<br> krátký motivačnídopis v českém jazyce na galeriteitomyslcz.Do předmětu emailu uveďte Vyberove
<br> rizeni — ucetni <.>
<br> Konkrétní náplň práce:
<br> Účtovánífaktur,pokladních a interních dokladů,bankovních výpisů Zpracování čtvrtletních účetních výkazů (rozvaha,výkaz zisku a ztráty,přílohy) Účtování grantových titulů
<br> Zpracování mezd
<br> Komunikace se ZP a ČSSZ
<br> Práce s rozpočtem (sestavení,změny)
<br> Zveřejňování smluv v Registru smluv
<br> : <,>
<br> Požadavky na vzdělaní:
<br> SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
<br> Účetní praxe výhodou
<br> Nabízíme
<br> Příjemný pracovní kolektiv Práci na poloviční úvazek Odpovídající platové ohodnocení
<br> Firemní benefit — stravenky
<br> Kontaktní osoba:
<br> Mgr.XXXXXXX XXXXXXXXXX (ředitelka IVIGL)