« Najít podobné dokumenty

Obec Sklené - FW: Nová pracovní pozice OCHP - Sociální pracovník/sociální pracovnice do OA a CHPS

Tento dokument byl načten z úřední desky, kterou vede Obec Sklené.

Z důvodu ochrany osobních údajů nemůžeme dokumenty zobrazovat neregistrovaným uživatelům.

Inzerat_OA_CHPS_srpen_2024
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici
_sociální pracovník/pracovnice_
<br> do středisek Osobní asistence a Charitní pečovatelská služba
<br>
Co Vás čeká:
<br> • jednání se zájemci o službu
<br> • spolupráce s přípravou osobních plánů klientů podle jejich potřeb a možností
<br> • zajištění základního sociálního poradenství
<br> • pomoc s vyúčtováním a evidencí služeb
<br> • administrativní a metodická práce
<br> • smysluplná práce a podpora lidí,kteří chtějí žít naplněný a důstojný život i přes těžkosti způsobené
věkem,zdravím či samotou
<br>
<br> Co Vám nabízíme:
<br> • Práci na plný úvazek
<br> • Nástup od 1.9.2024,příp.dle dohody
<br> • Mzdu: 32.000Kč – 36.000Kč
<br> • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
<br> • Podporu dalšího vzdělávání,seberozvoje a metodickou podporu
<br> • Benefity: zázemí stabilní organizace,příspěvek na stravování,dovolená 5 týdnů,2 dny zdravotního
volna,prémie,mobilní telefon,notebook
<br>
Co požadujeme:
<br> • Kvalifikace „sociální pracovník“ dle z.o soc.službách č.108/2006 Sb <.>
<br> • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řízení
<br> • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
<br> • Dobré organizační a komunikační schopnosti
<br> • Úcta a tolerance k hodnotám a životnímu stylu seniorů a lidí s postižením
<br> • Ochotu prohlubovat si vzdělání
<br> • Trestní bezúhonnost
<br>
<br> Pokud máte o nabízenou pozici zájem,pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační
<br> dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz
<br>
<br> Uzávěrka přijímání zasílaných CV je do 19.8.2024 <.>
<br> Plánovaný termín výběrového řízení: 26.8.2024
<br>
<br> Další informace o výběrovém řízení poskytne: Mgr.XXXX XXXXXXXXXX,tel.XXX XXX XXX
<br> Odborné informace o nabízené pozici poskytne: Mgr.et Bc.XXXXX XXXXXXX,tel.XXX XXX XXX
<br> Chráníme Vaše údaje.Budeme s Vašimi údaji nakládat v souladu s platnými předpisy GDPR <.>

Načteno

edesky.cz/d/10373034

Meta

Nabídka zaměstnání

Chcete vědět víc?

Více dokumentů od Obec Sklené      Zasílat nové dokumenty emailem      Napište portálu edesky.cz